Podujatie

Event icon

23. 5. 2019:

  • 08:00 – 09:00 Registrácia
  • 09:00 – 09:30 Bezpečnostné školenie na trati
  • 09:30 – 12:00 Otvorenie trate. Občerstvenie
  • 12:00 – 13:00 Obed
  • 13:00 – 14:00 Fotenie
  • 14:00 – 17:00 Otvorenie trate. Občerstvenie
  • 17:00 – 18:00 Ukončenie jázd
Access icon

Prístup k trati:

Pre vstup na trať je potrebné, aby všetci účastníci mali na krku visačku s kartičkou, ktorú dostanú pri registrácii od našich hostesiek. Kartička oprávňuje nielen k prístupom na trať, ale aj k využívaniu občerstvenia, ktoré bude dostupné počas celého dňa vo VIP zóne.

O SLOVAKIA RINGU

Podujatie pod názvom Test Drive Events sa bude konať na prvom národnom autodróme na Slovensku, na SLOVAKIA RINGU, ktorý sa nachádza v Orechovej Potôni. Profesionálny okruh, ktorý sa s celkovou dĺžkou 5 922 radí medzi najdlhšie cestné okruhy v Európe, vám ponúka možnosť vyskúšať si rýchlu jazdu a zdokonaliť svoje vodičské schopnosti.

Okruh spĺňa kritériá FIM a FIA pre organizovanie významných medzinárodných motoristických podujatí, vďaka čomu je SLOVAKIA RING miestom konania každoročných svetových podujatí ako: FIA WTCC, FIA GT Series, ADAC GT Masters, Veľká cena SR cestných automobilov, Alpe Adria Championship.

Počas podujatia budete mať k dispozícii aj prvé profesinálne Centrum bezpečnej jazdy Driving Academy, kde si budete môcť vyskúšať svoje vodičské zručnosti a reakcie na špeciálne upravených plochách. Profesionálni inštruktori vám ukážu, ako zdokonaliť techniku jazdy v krizových situáciách na rovine aj v zákrute.

Access icon

Parametre okruhu

Parametre okruhu zaraďujú SLOVAKIA RING medzi najdlhšie cestné okruhy v Európe. Svojou technickou náročnosťou je veľkou výzvou aj pre tých najskúsenejších, dimenzie výbehových zón zaručujú maximálnu bezpečnosť. Na dráhe sa nachádzajú štyri umelo vytvorené prevýšenia, tzv. horizonty, ktoré sú spestrením celej dráhy a každému jazdcovi zaručia adrenalín v krvi

Dĺžka trate: 5 922 m
Šírka trate: 12 m
Dĺžka cieľovej rovinky: 900 m
Šírka cieľovej rovinky: 20 m
Dĺžka akceleračnej testovacej dráhy: 1 144 m
Šírka akceleračnej testovacej dráhy: 20 m
Dimenzie boxov: 8 x 5m a 10 x 5m

Viac informácii nájdete na www.slovakiaring.sk

Daj nám like na Facebooku

created by Creahouse